Piotr Kokociński Serwis Urządzeń Grzewczych I Wentylacyjnych , Piotr Kokociński Hobby H0 Sklep Internetowy

Ocena:
0.0

Piotr Kokociński Serwis Urządzeń Grzewczych I Wentylacyjnych , Piotr Kokociński Hobby H0 Sklep Internetowy to sprawdzony hydraulik wykonujący instalacje wodno-kanalizacyjne w miejscowości Giżycko. Specjalizuje się w wykonywaniu różnorodnych systemów związanych z techniką grzewczą i sanitarną. Piotr Kokociński doświadczony hydraulik, oferuje profesjonalne usługi w zakresie montażu i naprawy kompleksowych instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Dane rejestrowe – Piotr Kokociński Serwis Urządzeń Grzewczych I Wentylacyjnych , Piotr Kokociński Hobby H0 Sklep Internetowy

Informacje na temat danych rejestrowych firmy:

Status firmy Aktywna
NIP 8451006902
REGON 790323843
Status prawny Działalność gospodarcza
Adres firmy Gen. Józefa Zajączka 7/1, 11-500 Giżycko
Przedsiębiorca Piotr Kokociński
Data rejestracji 2013-10-11

Hydraulik – Informacje

Firma działająca w sektorach Instalacje wodno-kanalizacyjne, Hydraulik. Jest zlokalizowana pod adresem Gen. Józefa Zajączka 7/1, 11-500 Giżycko, w obrębie gminy Giżycko, powiat Giżycki, w województwie warmińsko-mazurskim. Poczta obsługująca tą firmę znajduje się w miejscowości Giżycko. Działalność gospodarcza jest zarejestrowana od 2013-10-11 roku. Główny kod PKD (Polska Klasyfikacja Działalności) to 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych.

Oceń tą firmę i dodaj opinię

Kliknij aby ocenić

Twoja opinia:

Publikacja opinii oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.

Ocena:
0.0